Garance nejnižší ceny letu balonem

Jsme si jistí, že ceny našich letů jsou opravdu výhodné. Proto vám jako jedni z mála můžeme nabídnout garanci profesionálního letu balonem za rozumnou cenu. U nás se vyplatí objednat si okouzlující let balonem. Pro jistotu si ještě jednou prohlédněte naši nabídku letů s kompletní cenou.

Našli jste lepší cenu?

Sice tomu nemůžeme uvěřit, ale pokud jste opravdu našli levnější cenu letu balonem, tak do velkého balonu pro 10 a více osob, slevový portál s rizikem provozovatele, který nemá kapacitu, pochybný provozovatel bez licence Úřadu pro civilní letectví apod.

My Vám dokážeme nabídnout termín spolu s dalšími pěti až šesti privátními lety v ČR, nebudete se spoléhat jen na počasí, aby to konečně vyšlo.

Hlavně Vás bude maximálně 6-7 v koši s pilotem, dokonce i koši s oddělenými přepážkami.

Pilot se stane oficiálně „profesionálem” (přeprava placených pasažérů) po odlétaných 50 hodinách nad dobu ve výcviku dle leteckých předpisů. I když naši někteří piloti mají i více než 200 hodin, stále si o sobě nemyslí, že jsou profesionálové, by na to mají razítko. Více nás těší, že k létání vedou mladší kolegy profesionální přístupem, velkou pokorou k rozmarům počasí a dodržováním leteckých předpisů.

Maximálně usilujeme o to, aby jim to vydrželo i po tisíci hodinách a neusnuly na vavřínech.

Proto pokud najdete na trhu levnější nabídku, neváhejte nás kontaktovat a cenu Vám upravíme tak, aby pro Vás byla stejně výhodná.

Napište si o nejlevnější cenu letu balonem!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek