Garance nejnižší ceny letu balonem

Jsme si jistí, že ceny našich letů jsou opravdu výhodné. Proto vám jako jedni z mála můžeme nabídnout garanci profesionálního letu balonem za rozumnou cenu. U nás se vyplatí objednat si okouzlující let balonem. Pro jistotu si ještě jednou prohlédněte naši nabídku letů s kompletní cenou.

Našli jste lepší cenu?

Sice tomu nemůžeme uvěřit, ale pokud jste opravdu našli levnější cenu letu balonem, tak do velkého balonu pro 10 a více osob, slevový portál s rizikem provozovatele, který nemá kapacitu, pochybný provozovatel bez licence Úřadu pro civilní letectví apod.

My Vám dokážeme nabídnout termín spolu s dalšími pěti až šesti privátními lety v ČR, nebudete se spoléhat jen na počasí, aby to konečně vyšlo.

Hlavně Vás bude maximálně 6-7 v koši s pilotem, dokonce i koši s oddělenými přepážkami.

Pilot se stane oficiálně „profesionálem” (přeprava placených pasažérů) po odlétaných 50 hodinách nad dobu ve výcviku dle leteckých předpisů. I když naši někteří piloti mají i více než 200 hodin, stále si o sobě nemyslí, že jsou profesionálové, by na to mají razítko. Více nás těší, že k létání vedou mladší kolegy profesionální přístupem, velkou pokorou k rozmarům počasí a dodržováním leteckých předpisů.

Maximálně usilujeme o to, aby jim to vydrželo i po tisíci hodinách a neusnuly na vavřínech.

Proto pokud najdete na trhu levnější nabídku, neváhejte nás kontaktovat a cenu Vám upravíme tak, aby pro Vás byla stejně výhodná.

Napište si o nejlevnější cenu letu balonem!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek