Nabídka letů

Vyberte si z naší široké nabídky vyhlídkových letů horkovzdušným balonem. Nabídka letů je opravdu široká a platnost letenek je 2 roky od data zakoupení letenky. Vybírat si můžete od základních letenek pro jednotlivce až po speciální letenky pro skupiny nebo zamilované páry. Dopřejte si neopakovatelný zážitek a nechte se unést nádherou, kterou v sobě balonové létání skrývá.

Překvapte své blízké, přátelé nebo obchodní partnery a darujte jim letenku dárkovým poukazem. Určitě jim uděláte velkou radost. Objednejte si let balonem ještě dnes, abyste mohli letět co nejdříve.


LETENKA FIESTA

Objednat letLetenka FIESTA platí pro jednu osobu v koši. Start probíhá hromadně, do vzduchu stoupá 3 a více balonů najednou. V koši je 6-12 pasažérů a doba letu je přibližně jedna hodina a platnost letenky 2 roky. V ceně je doprava a DPH, slavnostní křest a certifikáty pro pasažéry. Fiesty létáme například z Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou nebo z Českého Krumlova.

 • cena 3.990 Kč vc. DPH

Letenka BASIC - naše nejžádanější letenka 

Objednat letLetenka pro jednu osobu v koši. Celkem je v koši maximálně 6 - 12 pasažérů+ pilot. Naším nejnovějším balonem je Slevomat II., kde je kóje maximálně pro devět osob. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut zpětný odvoz pasažéra na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Kompletní seznam odletových míst letenek BASIC najdete v detailu informací o letence. Cena je vč. DPH a dopravy.

 • cena pouze 3.590,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT - cena vč. dopravy po celé ČR

Objednat letLet balonem pouze pro dvě osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Cena je vč. DPH a dopravy. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!

 • cena 13.490,- Kč vč. DPH

Letenka SELECT

Objednat letLetenka pouze pro 3 osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!
Cena je vč. DPH a dopravy.

 • cena 14.490,- Kč vč. DPH

Letenka QUATRO

Objednat letLetenka pouze pro čtyři osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Cena je vč. DPH a dopravy. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!

 • cena 16.490,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT plus

Objednat letLetenka pro pouze dvě osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let za východu slunce. Doba letu je přibližně 2 hodiny. V ceně je snídaně formou pikniku. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů.
Cena je vč. DPH a dopravy. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!

 • cena 19.990,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT "Populár"

Objednat let

Letenka pouze pro 2 osoby v koši samostatně s pilotem ve vybraných lokalitách - České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Tábor, Hradec Králové, Uherské Hradiště a Brno. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Místo vzletu je v daných lokalitách a blízkém okolí.

 • cena 11.990,- Kč vč. DPH

Letenka KVINTET

Objednat let

Letenka pouze pro 5 osob v koši samostatně s pilotem. Doba letu je přibližně hodinu. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho! Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů.

 • cena 19.490,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT SPECIAL

Objednat let

Letenka PRIVAT Special je určená pro 2 osoby a pilota. Užijte si tedy let s někým blízkým, s někým, koho chcete potěšit. Jedinečný zážitek v podobě letu balónem ve tvaru piva! Obří půllitr pořádně napěněného piva se s Vámi vznese do oblak na celou hodinu. Platnost letenky 2 roky. Létáme ze Středních, Západních a Jižních Čech.

 • Cena od 13.990,- Kč vč. DPH

Let balonem Family 

Objednat let

Připravte vaší rodině jedinečný dobrodružný zážitek. Let je určen pro 4 osoby  2 dospělé a 2 děti, ve věku 7-15 let. Létáme pro vás po celé České republice a rádi přijedeme až k vám. Platnost letenky je 2 roky, můžete tak vyrazit, až bude nejpříhodnější počasí. 

 • Cena je 14.990,- Kč vč. DPH

Chcete poradit s výběrem? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Garance profesionálního letu za nejnižší cenu

Našli jste někde levnější lety balonem? Kontaktujte násCenu snížíme tak, aby byla opravdu nejnižší.

Proč letět s námi?

 • Máme provozní licenci
 • Garance nejnižších cen
 • Létáme bezpečně již několik let;
 • s námi jste pojištěni u Allianz;
 • vyberte si z letů po celé ČR;
 • dejte letenku jako dárkový poukaz;

RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek