Nabídka letů

Vyberte si z naší široké nabídky vyhlídkových letů horkovzdušným balonem. Nabídka letů je opravdu široká a platnost letenek je 2 roky od data zakoupení letenky. Vybírat si můžete od základních letenek pro jednotlivce až po speciální letenky pro skupiny nebo zamilované páry. Zažijte neopakovatelný zážitek a nechte se unést nádherou, kterou v sobě balonové létání skrývá.

Překvapte své blízké, přátelé nebo obchodní partnery a darujte jim letenku dárkovým poukazem. Určitě jim uděláte velkou radost. Objednejte si let balonem ještě dnes, abyste mohli letět co nejdříve.

LETENKA FIESTA

Objednat letLetenka FIESTA platí pro jednu osobu v koši. Start probíhá hromadně, do vzduchu stoupá 3 a více balonů najednou. V koši je 5-12 pasažérů a doba letu je přibližně jedna hodina a platnost letenky 2 roky. V ceně je doprava a DPH, slavnostní křest a certifikáty pro pasažéry. Fiesty létáme například z Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou nebo z Českého Krumlova.

 • cena 3.990 Kč vc. DPH

Letenka BASIC - naše nejžádanější letenka 

Objednat letLetenka pro jednu osobu v koši. Celkem je v koši maximálně 5 - 9 pasažérů+ pilot. Naším nejnovějším balonem je Slevomat II., kde je kóje maximálně pro devět osob. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut zpětný odvoz pasažéra na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Kompletní seznam odletových míst letenek BASIC najdete v detailu informací o letence. Cena je vč. DPH a dopravy.

 • cena pouze 3.490,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT - cena vč. dopravy po celé ČR

Objednat letLet balonem pouze pro dvě osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Cena je vč. DPH a dopravy. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!

 • cena 13.490,- Kč vč. DPH

Letenka SELECT

Objednat letLetenka pouze pro 3 osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!
Cena je vč. DPH a dopravy.

 • cena 14.490,- Kč vč. DPH

Letenka QUATRO

Objednat letLetenka pouze pro čtyři osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Cena je vč. DPH a dopravy. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!

 • cena 16.490,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT plus

Objednat letLetenka pro pouze dvě osoby v koši společně s pilotem. Jedná se o PRIVÁTNÍ let za východu slunce. Doba letu je přibližně 2 hodiny. V ceně je snídaně formou pikniku. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů.
Cena je vč. DPH a dopravy. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho!

 • cena 19.990,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT "Populár"

Objednat let

Letenka pouze pro 2 osoby v koši samostatně s pilotem ve vybraných lokalitách - České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Tábor, Konopiště, Hradec Králové, Uherské Hradiště a Brno. Jedná se o PRIVÁTNÍ let. Doba letu je přibližně hodinu. Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů. Místo vzletu je v daných lokalitách a blízkém okolí.

 • cena 11.990,- Kč vč. DPH

Letenka KVINTET

Objednat let

Letenka pouze pro 5 osob v koši samostatně s pilotem. Doba letu je přibližně hodinu. Místo vzletu je dle přání klienta - navrhněte si ho! Platnost letenky je 2 roky. V ceně je zahrnut odvoz pasažérů po letu zpět na místo srazu, slavnostní křest a předání certifikátů.

 • cena 19.490,- Kč vč. DPH

Letenka PRIVAT SPECIAL

Objednat let

Letenka PRIVAT Special je určená pro 2 osoby a pilota. Užijte si tedy let s někým blízkým, s někým, koho chcete potěšit. Jedinečný zážitek v podobě letu balónem ve tvaru piva! Obří půllitr pořádně napěněného piva se s Vámi vznese do oblak na celou hodinu. Platnost letenky 2 roky. Létáme ze Středních, Západních a Jižních Čech.

 • Cena od 13.990,- Kč vč. DPH

Svatební let balonem

Objednat let

Svatba v balonu je neopakovatelným zážitkem, je určený pro 7 osob včetně pilota, matrikářky a oddávajícího. Létáme za příznivého počasí po celé České republice. Celý svatební obřad v balonu trvá 1 hodinu, a tak na vás ostatní svatebčané nemusí čekat příliš dlouho.

 • Cena 25.990,- Kč vč. DPH

Let balonem Family 

Objednat let

Připravte vaší rodině jedinečný dobrodružný zážitek. Let je určen pro 4 osoby  2 dospělé a 2 děti, ve věku 7-15 let. Létáme pro vás po celé České republice a rádi přijedeme až k vám. Platnost letenky je 2 roky, můžete tak vyrazit, až bude nejpříhodnější počasí. 

 • Cena je 14.990,- Kč vč. DPH

Tisknout


Garance profesionálního letu za nejnižší cenu

Našli jste někde levnější lety balonem? Kontaktujte násCenu snížíme tak, aby byla opravdu nejnižší.

Proč letět s námi?

 • Máme provozní licenci
 • Garance nejnižších cen
 • Létáme bezpečně již několik let;
 • s námi jste pojištěni u Allianz;
 • vyberte si z letů po celé ČR;
 • dejte letenku jako dárkový poukaz;

RSS

Novinky

03. 08. 2017

Máme pro vás novu letenku. Zažijete s ní pravou fiestu!

Máme pro vás nový typ letenky! Letenka Fiesta je opravdovým splněným snem pro každého fanouška balónového létání.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek