23.10.2014 12:22

A letíme dál! Naše balonová flotila se rozrůstá

A letíme dál! Naše balonová flotila se rozrůstá

Skupina obchodních partnerů Promo-Air je velká. Navázali jsme partnerství s mnoha firmami, které si objednávají balony s logem svých firem. Jednou z nejvýznamnějších spoluprácí za poslední dobu je podepsání smlouvy se společností Fanuc. Tato japonská firma se zabývá výrobou CNC strojů, automatizací a robotickými stroji.  Do naší dosavadní balonové letky tak přibudou hned dva nové horkovzdušné balony, které se budou pyšnit logem firmy Fanuc

Chcete s námi letět balonem? Napište nám a objednejte si letenku na balon!

Polete s námi také!

Zkuste také zažít ten pocit naprosté svobody a vznášejte se s námi vysoko nad zemí v horkovzdušném balonu. Naše nabídka odletových míst je široká a stále se rozrůstá. Piloti Promo-Air mají na svém kontě nalétáno stovky hodin a letělo s nimi již mnoho a mnoho spokojených pasažérů, kteří se k nám dokonce rádi vracejí. Let balonem můžete věnovat jako dárek vašim blízkým nebo firemním partnerům.

Chcete s námi letět balonem? Kontaktujte nás!

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek