05.02.2014 14:27

Bylo to fantastický! Aneb lety balonem očima našich zákazníků

Bylo to fantastický! Aneb lety balonem očima našich zákazníků

Přečtěte si, jak hodnotí let balonem naši zákazníci - od rozbalování a nafukování balonu, až po slavnostní křest. Přečtěte si, jak popisují například zimní let v Českých Budějovicích.

Příprava, do které se zapojíte

Celý výlet začíná přípravou, do které jsme se zapojili i my. Pilot poskládal koš s celou výbavou a pak připravil oheň. My jsme mezitím pomohli rozbalit a nafouknout balón. Jakmile jsme měli hotovo, zjistili jsme, že zdánlivě mírný vánek 4 m/s není zase taková pohodička. Ono udržet tolik balónoviny na místě není nic jednoduchého. Naštěstí jsme to zvládli, načež pilot odřízl kotvící lano a mohlo se letět!

Na jakou stranu poletíme? Kdo ví?

Původně jsme měli letět nad Českými Budějovicemi, ale vítr foukal naopak, a tak jsme se vydali na západ na Netolice. Cestou nás potkal opar a tak pilot rozhodl o nižší letové hladině. To byl ale úžasný a nevšední pohled! Cestou jsme vyplašili všechny psi, srnky, krávy, zajíce a občas i nějaké ty řidiče. A viděli jsme spoustu rybníků. Paráda!

Lety balonem pohledem zákazníků Lety balonem pohledem zákazníků Lety balonem pohledem zákazníků

Slavnostní křes barona a baronky z Hlodaček

Na konec letu nám pilot vybral krásnou louku na přistání, kde už na nás čekalo doprovodné vozidlo. Přistání bylo trochu krkolomné, ale skvěle završilo už tak dokonalý zážitek. A protože to byl nᚠprvní let, čekal nás hned potom slavnostní křest - podle starých zvyků jsme dostali 1 m2 půdy v místě přistání a byli jsme povýšeni do šlechtického stavu jako baron a baronka z Hlodaček - podle místa doletu. Nakonec jsme dostali - podle 4 živlů - pomazání hlínou, fouknutí do vlasů, zapálení pramínku vlasů a jeho uhašení šampaňským. Super!

Absolutní svoboda, dokonalý výhled třeba až na vrcholky alp, azurové nebe. Chcete to taky zažít? Pak si objednejte jednu z našich letenek. Nebo ji zakupte svým blízkým jako dárek!

Chcete zažít let balonem na vlastní kůži? Objednejte si svou vybranou letenku!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek