05.02.2014 14:27

Bylo to fantastický! Aneb lety balonem očima našich zákazníků

Bylo to fantastický! Aneb lety balonem očima našich zákazníků

Přečtěte si, jak hodnotí let balonem naši zákazníci - od rozbalování a nafukování balonu, až po slavnostní křest. Přečtěte si, jak popisují například zimní let v Českých Budějovicích.

Příprava, do které se zapojíte

Celý výlet začíná přípravou, do které jsme se zapojili i my. Pilot poskládal koš s celou výbavou a pak připravil oheň. My jsme mezitím pomohli rozbalit a nafouknout balón. Jakmile jsme měli hotovo, zjistili jsme, že zdánlivě mírný vánek 4 m/s není zase taková pohodička. Ono udržet tolik balónoviny na místě není nic jednoduchého. Naštěstí jsme to zvládli, načež pilot odřízl kotvící lano a mohlo se letět!

Na jakou stranu poletíme? Kdo ví?

Původně jsme měli letět nad Českými Budějovicemi, ale vítr foukal naopak, a tak jsme se vydali na západ na Netolice. Cestou nás potkal opar a tak pilot rozhodl o nižší letové hladině. To byl ale úžasný a nevšední pohled! Cestou jsme vyplašili všechny psi, srnky, krávy, zajíce a občas i nějaké ty řidiče. A viděli jsme spoustu rybníků. Paráda!

Lety balonem pohledem zákazníků Lety balonem pohledem zákazníků Lety balonem pohledem zákazníků

Slavnostní křes barona a baronky z Hlodaček

Na konec letu nám pilot vybral krásnou louku na přistání, kde už na nás čekalo doprovodné vozidlo. Přistání bylo trochu krkolomné, ale skvěle završilo už tak dokonalý zážitek. A protože to byl nᚠprvní let, čekal nás hned potom slavnostní křest - podle starých zvyků jsme dostali 1 m2 půdy v místě přistání a byli jsme povýšeni do šlechtického stavu jako baron a baronka z Hlodaček - podle místa doletu. Nakonec jsme dostali - podle 4 živlů - pomazání hlínou, fouknutí do vlasů, zapálení pramínku vlasů a jeho uhašení šampaňským. Super!

Absolutní svoboda, dokonalý výhled třeba až na vrcholky alp, azurové nebe. Chcete to taky zažít? Pak si objednejte jednu z našich letenek. Nebo ji zakupte svým blízkým jako dárek!

Chcete zažít let balonem na vlastní kůži? Objednejte si svou vybranou letenku!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

12. 12. 2017

Netradiční výlety aneb Jak čerti létají v balónu. Podívejte se, jak se naši piloti umějí odvázat

Den, kdy absolvujete let balonem, je už sám o sobě netradiční a nezapomenutelný. My ho ale umíme ještě víc opepřit! Už jste třeba letěli balónem s čertem? My jsme si to loni krásně užili. Létáme totiž i v zimě a dokážeme se pořádně odvázat!

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek