11.02.2013 08:25

Chráníme životní prostředí - osázeli jsme 20 arů lesa!

Chráníme životní prostředí - osázeli jsme 20 arů lesa!

Milujete procházky přírodou? Vyzkoušejte nový pohled a projděte se po obloze s naším balónem. Lety balónem jsou stále oblíbenější, získáte totiž nejen nezapomenutelný adrenalinový zážitek, ale také konečně zjistíte, jak vypadá česká příroda z ptačí perspektivy.

Rádi pomáháme tam, kde je potřeba, a tak jsme zakoupili 20 arů půdy a osázeli ji stromy! Udělali jsme to nejen pro to, že lesů není nikdy dost a je důležité je omlazovat, ale také pro naše zákazníky - aby se i ti mohli těšit z nového krásného lesa!

Víte, proč letět s námi?

Let balonem si budete pamatovat celý život. Nenechávejte si tento zážitek pro sebe a podělte se o něj se svou rodinou či kamarády. Kupte jim let balonem jako dáreksdílejte radost ze vzdušné plavby společně! Místa odletů jsou po celé České republice, a tak se můžete z výšky podívat na svůj domov nebo třeba na nᚠnově osázený les! Let balonem sleva se vztahuje na všechny námi nabízené letenky

Nebudete se mačkat s hromadou cizích lidí v balónu, provozujeme pouze malé komorní lety maximálně pro 7 osob - to je akorát celá parta dobrých kamarádů! Na cestu balónem navíc nebudete dlouho čekat, protože garantujeme termín privátního letu do týdne. Pomohli jsme oživit české lesy a teď je na vás, abyste se na ně podívali z výšky!

Chcete více informací o letu balonem? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek