11.02.2013 08:25

Chráníme životní prostředí - osázeli jsme 20 arů lesa!

Chráníme životní prostředí - osázeli jsme 20 arů lesa!

Milujete procházky přírodou? Vyzkoušejte nový pohled a projděte se po obloze s naším balónem. Lety balónem jsou stále oblíbenější, získáte totiž nejen nezapomenutelný adrenalinový zážitek, ale také konečně zjistíte, jak vypadá česká příroda z ptačí perspektivy.

Rádi pomáháme tam, kde je potřeba, a tak jsme zakoupili 20 arů půdy a osázeli ji stromy! Udělali jsme to nejen pro to, že lesů není nikdy dost a je důležité je omlazovat, ale také pro naše zákazníky - aby se i ti mohli těšit z nového krásného lesa!

Víte, proč letět s námi?

Let balonem si budete pamatovat celý život. Nenechávejte si tento zážitek pro sebe a podělte se o něj se svou rodinou či kamarády. Kupte jim let balonem jako dáreksdílejte radost ze vzdušné plavby společně! Místa odletů jsou po celé České republice, a tak se můžete z výšky podívat na svůj domov nebo třeba na nᚠnově osázený les! Let balonem sleva se vztahuje na všechny námi nabízené letenky

Nebudete se mačkat s hromadou cizích lidí v balónu, provozujeme pouze malé komorní lety maximálně pro 7 osob - to je akorát celá parta dobrých kamarádů! Na cestu balónem navíc nebudete dlouho čekat, protože garantujeme termín privátního letu do týdne. Pomohli jsme oživit české lesy a teď je na vás, abyste se na ně podívali z výšky!

Chcete více informací o letu balonem? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek