23.01.2018 08:50

Let balonem na vlastní oči. Jak to probíhá?

Jak probíhá let balonem

Hodně zájemců o let balonem se zajímá, jak vlastně celá akce probíhá. Podívejte se na video, na kterém uvidíte jeden z našich startů a přistání. Na závěr si můžete prohlédnout i slavnostní křest na oslavu návratu! 

Krok za krokem. Vzhůru do oblak!

Napřed balon nafoukáme pomocí obřího větráku studeným vzduchem. Až poté zapneme hořák, který žene do balonu horký vzduch. Ten nám balon nadzvedne. Když má potřebný objem vzduchu a začne se pomalu odlepovat od země, nalodíme pasažéry a můžeme letět

Lokalitu si vyberete sami podle odletových míst. My pro let potřebujeme skvělé počasí a přívětivý vítr. Přesně tak, jak vidíte na videu. Necháme se pomalu unášet oblohou a přistaneme na ideálním místě. Našim pilotům můžete věřit, v balonu jsou jako doma a vědí, jak si ho zkrotit. 

Každý let zakončujeme tradičním slavnostním křtem na oslavu letu balónem a povýšení do šlechtického stavu. Objednejte si také letenku na balon a poleťte s námi!

Podívejte se na start a přistání horkovzdušného balónu

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek