24.04.2015 09:01

Krásný rodinný zážitek za výhodnější cenu. Seznamte se s letenkou Family

Krásný rodinný zážitek za výhodnější cenu. Seznamte se s letenkou Family

V nabídce letenek naší společnosti najdete nejrůznější zvýhodněné vyhlídkové lety, které šijeme na míru zákazníkům. Nyní u nás nově naleznete Let balonem Family připravené na míru rodinám, které chtějí zažít společné dobrodružství na palubě našeho balonu. Jsme si jistí, že výsledkem budou rozzářená dětská očka a společné rodinné chvíle plné pohody, které jsou k nezaplacení.

V čem je letenka Family jiná?

  • v balonu bude jen vaše rodina a nᚠpilot
  • jedná se o letenku pro 4 osoby – 2 dospělé a 2 děti (7-15 let, výška minimálně 120 cm)
  • oproti letu pro 4 osoby je Let balonem Family cenově výhodnější

Let balonem Family za výhodných 14 990 Kč je skvělým nápadem na rodinný zážitek i jako dárek pro všechny její členy. Objednejte si letenku a polete s námi z jakéhokoliv místa České republiky.

Kde všude s námi můžete letět?

Létání s námi je v první řadě o krásných zážitcích a o výhledu z výšin na vᚠoblíbený kousek naší země. Místo odletu si proto můžete vybrat tam, kam to vás i vaši rodinu táhne ze všeho nejvíc. Nejoblíbenější jsou například České Budějovice, Brno, Pálava, Olomouc, Ostrava, Praha nebo Liberec. Rádi také přijedeme rovnou k vám, proto se nemusíte při výběru omezovat a můžete si i s vaší rodinou prohlédnout vaše město a široké okolí z paluby našich balonů.

Nebojte se s námi vzlétnout

U našich zákazníků se sem tam může objevit obava z velké výšky a neznámého zážitku, která nakonec zmizí. Vy i vaše rodina s námi však budete v naprostém bezpečí. Nemusíte se bát závratí, protože létání s námi není o strachu, ale o krásném výhledu na krásy naší země. Létání balonem je vždy dobrodružství s nečekanými a krásnými zážitky a naši piloti mají vše pod kontrolou. Na kontě mají stovky nalétaných hodin a mnoho zkušeností s více i méně poslušným větrem. Letenka na balon vám tak přinese jen radost a nádherný nezapomenutelný zážitek.


Chcete s námi letět? Napište nám!

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek