24.04.2015 09:01

Krásný rodinný zážitek za výhodnější cenu. Seznamte se s letenkou Family

Krásný rodinný zážitek za výhodnější cenu. Seznamte se s letenkou Family

V nabídce letenek naší společnosti najdete nejrůznější zvýhodněné vyhlídkové lety, které šijeme na míru zákazníkům. Nyní u nás nově naleznete Let balonem Family připravené na míru rodinám, které chtějí zažít společné dobrodružství na palubě našeho balonu. Jsme si jistí, že výsledkem budou rozzářená dětská očka a společné rodinné chvíle plné pohody, které jsou k nezaplacení.

V čem je letenka Family jiná?

  • v balonu bude jen vaše rodina a nᚠpilot
  • jedná se o letenku pro 4 osoby – 2 dospělé a 2 děti (7-15 let, výška minimálně 120 cm)
  • oproti letu pro 4 osoby je Let balonem Family cenově výhodnější

Let balonem Family za výhodných 14 990 Kč je skvělým nápadem na rodinný zážitek i jako dárek pro všechny její členy. Objednejte si letenku a polete s námi z jakéhokoliv místa České republiky.

Kde všude s námi můžete letět?

Létání s námi je v první řadě o krásných zážitcích a o výhledu z výšin na vᚠoblíbený kousek naší země. Místo odletu si proto můžete vybrat tam, kam to vás i vaši rodinu táhne ze všeho nejvíc. Nejoblíbenější jsou například České Budějovice, Brno, Pálava, Olomouc, Ostrava, Praha nebo Liberec. Rádi také přijedeme rovnou k vám, proto se nemusíte při výběru omezovat a můžete si i s vaší rodinou prohlédnout vaše město a široké okolí z paluby našich balonů.

Nebojte se s námi vzlétnout

U našich zákazníků se sem tam může objevit obava z velké výšky a neznámého zážitku, která nakonec zmizí. Vy i vaše rodina s námi však budete v naprostém bezpečí. Nemusíte se bát závratí, protože létání s námi není o strachu, ale o krásném výhledu na krásy naší země. Létání balonem je vždy dobrodružství s nečekanými a krásnými zážitky a naši piloti mají vše pod kontrolou. Na kontě mají stovky nalétaných hodin a mnoho zkušeností s více i méně poslušným větrem. Letenka na balon vám tak přinese jen radost a nádherný nezapomenutelný zážitek.


Chcete s námi letět? Napište nám!

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek