15.01.2014 10:34

Let balonem LIVE! Prohlédněte si videoreportហz dobrobružného letu v Děčíně.

Let balonem LIVE! Prohlédněte si videoreportហz dobrobružného letu v Děčíně.

Před nedávnem jsme se vydali s naším nejmladším balonem Mylan na dobrodružnou vzduchoplavbu po okolí Děčína. Přípravy na start proběhly jako obvykle bez sebemenších komplikací. Vše jsme pečlivě nachystali, naložili jsme pasažéry a vydali se do oblak! Posádka, plna nadšení a zvědavosti, se zájmem sledovala malebnou krajinu Ústecka.

 

Jelikož nám počasí přálo, výhled stál opravdu za to! Putovali jsme nad lesy, loukami, ale i obydlenými oblastmi. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní oči v naší živé videoreportáži pod článkem, tentokráte s námi totiž cestovala i kamera! I s přistáním si naši pasažéři poradily bravurně, z balonu jsme se úspěšně vysoukali a následně nás čekala oblíbená část programu. Tradiční křest vzduchoplavců! Pochutnali jsme si na lahodném šampaňském, povyprávěli si bohaté zážitky z letu a zase jsme jednou měli obrovskou radost, že jsme vykouzlili úsměv na rtech našich čerstvě pokřtěných letců. Těšíme se na příště, třeba zrovna s Vámi!

Zaujala Vás naše repotហa chcete také vyzkoušet dobrodružný let balonem? Rovnou si u nás objednejte nejprodávanější Let balonem BASICstaňte se vzduchoplavci!

Zaujala vás naše videoreportហa chcete také zažít dobrodružný let balonem? Kontaktujte nás!

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

12. 12. 2017

Netradiční výlety aneb Jak čerti létají v balónu. Podívejte se, jak se naši piloti umějí odvázat

Den, kdy absolvujete let balonem, je už sám o sobě netradiční a nezapomenutelný. My ho ale umíme ještě víc opepřit! Už jste třeba letěli balónem s čertem? My jsme si to loni krásně užili. Létáme totiž i v zimě a dokážeme se pořádně odvázat!

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek