18.04.2014 10:35

Let balonem očima hraběte Jana de Světlíka

Let balonem očima hraběte Jana de Světlíka

Rádi druhým rozdáváme radost. O to víc nás potěší, když se nám dostane upřímného poděkování od nadšených členů posádky některého z našich balonů. Před nedávnem jsme se znovu vydali do oblak, tentokráte nad malebnou krajinu Českého Krumlova a okolí. Jedním ze členů posádky byl dnes již ctihodný hrabě Jan de Světlík, který nám poskytl podrobnou dokumentaci letu. Let balonem do Světlíku se náramně vydařil. Počasí nám přálo a balon Airdesert, řízený ostříleným pilotem Jan Vobořilem, s elegancí proplouval mezi oblaky bez sebemenší známky zaváhání.

"V srpnu loňského roku jsem absolvoval krásný let z Českého Krumlova na Světlík, z něhož jsem zpracoval následující záznam ze vzdušné i pozemní kamery. Snad se vám bude líbit. Stálo to opravdu za to!"

Jan Míka alias hrabě Jan de Světlík,
spokojený zákazník

Prohlédněte si videozáznam z letu balonem nad Českým Krumlovem

Zažijte to na vlastní kůži! Zaujala vás videoreportហhraběte Jana de Světlíka a rádi byste se s námi také vydali do oblak? Na nic nečekejte a prohlédněte si naší nabídku letenek. Lety balonem jsou dnes zkrátka IN! Vyberte si letenku pro sebe nebo i pro své blízké jako dárek.

 

Zaujala vás videoreportហz letu balonem? Kontaktujte nás a objednejte si letenku pro sebe nebo pro své blízké jako dárek.

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek