18.04.2014 10:35

Let balonem očima hraběte Jana de Světlíka

Let balonem očima hraběte Jana de Světlíka

Rádi druhým rozdáváme radost. O to víc nás potěší, když se nám dostane upřímného poděkování od nadšených členů posádky některého z našich balonů. Před nedávnem jsme se znovu vydali do oblak, tentokráte nad malebnou krajinu Českého Krumlova a okolí. Jedním ze členů posádky byl dnes již ctihodný hrabě Jan de Světlík, který nám poskytl podrobnou dokumentaci letu. Let balonem do Světlíku se náramně vydařil. Počasí nám přálo a balon Airdesert, řízený ostříleným pilotem Jan Vobořilem, s elegancí proplouval mezi oblaky bez sebemenší známky zaváhání.

"V srpnu loňského roku jsem absolvoval krásný let z Českého Krumlova na Světlík, z něhož jsem zpracoval následující záznam ze vzdušné i pozemní kamery. Snad se vám bude líbit. Stálo to opravdu za to!"

Jan Míka alias hrabě Jan de Světlík,
spokojený zákazník

Prohlédněte si videozáznam z letu balonem nad Českým Krumlovem

Zažijte to na vlastní kůži! Zaujala vás videoreportហhraběte Jana de Světlíka a rádi byste se s námi také vydali do oblak? Na nic nečekejte a prohlédněte si naší nabídku letenek. Lety balonem jsou dnes zkrátka IN! Vyberte si letenku pro sebe nebo i pro své blízké jako dárek.

 

Zaujala vás videoreportហz letu balonem? Kontaktujte nás a objednejte si letenku pro sebe nebo pro své blízké jako dárek.

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek