13.01.2014 20:04

Let balonem sleva?

Let balonem sleva?

Vážení vzduchoplavci a mnozí příznivci balonového létání,

někteří naši kolegové zveřejnili na svých stránkách články o slevách na různých slevových portálech, které podle našeho názoru mírně vyznívají tak, že většina z nich jsou podvodníci. Bohužel se i v této branži našla skupinka lidí, kteří tuto možnost zneužili ve svůj prospěch.

My jako jedni z největších leteckých provozovatelů a zprostředkovatelů (Promo-Air s.r.o spolu s Lety balonem s.r.o.) se tím cítíme být poškozeni. Ostatně reference našich klientů jsou tím nejlepším důvodem. V současné době připravujeme právní kroky pro ochranu našeho dobrého jména.
Naše společnosti příležitostně spolupracují výhradně s renomovanými portály www.slevomat.cz a www.zapakatel.cz a svezly balonem již několik set možná i tisíce spojených klientů. Párkrát do roka chceme dát možnost okusit let balonem i pro ty z nás, kteří nemají tolik finančních prostředků na privátní let balonem nebo studují a nebo jsou například v důchodu. Rádi se s nimi podělíme o část našeho zisku. Ostatně, dobročinné aktivity nám nejsou cizí (www.letime-balonem.cz/pomahame).
Ti, kteří to jednou zkusí si let balonem většinou zamilují natolik, že napodruhé letí již privátně.

Za nás všechny v balonovém týmu Vám přeji v roce 2014 hodně zdraví a pohody a těším se na setkání s Vámi v koši horkovzdušného balonu.
 

Chcete se nás na něco zeptat?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek