13.01.2014 20:04

Let balonem sleva?

Let balonem sleva?

Vážení vzduchoplavci a mnozí příznivci balonového létání,

někteří naši kolegové zveřejnili na svých stránkách články o slevách na různých slevových portálech, které podle našeho názoru mírně vyznívají tak, že většina z nich jsou podvodníci. Bohužel se i v této branži našla skupinka lidí, kteří tuto možnost zneužili ve svůj prospěch.

My jako jedni z největších leteckých provozovatelů a zprostředkovatelů (Promo-Air s.r.o spolu s Lety balonem s.r.o.) se tím cítíme být poškozeni. Ostatně reference našich klientů jsou tím nejlepším důvodem. V současné době připravujeme právní kroky pro ochranu našeho dobrého jména.
Naše společnosti příležitostně spolupracují výhradně s renomovanými portály www.slevomat.cz a www.zapakatel.cz a svezly balonem již několik set možná i tisíce spojených klientů. Párkrát do roka chceme dát možnost okusit let balonem i pro ty z nás, kteří nemají tolik finančních prostředků na privátní let balonem nebo studují a nebo jsou například v důchodu. Rádi se s nimi podělíme o část našeho zisku. Ostatně, dobročinné aktivity nám nejsou cizí (www.letime-balonem.cz/pomahame).
Ti, kteří to jednou zkusí si let balonem většinou zamilují natolik, že napodruhé letí již privátně.

Za nás všechny v balonovém týmu Vám přeji v roce 2014 hodně zdraví a pohody a těším se na setkání s Vámi v koši horkovzdušného balonu.
 

Chcete se nás na něco zeptat?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek