10.05.2016 10:40

Létáme až na Sibiř! V té české je totiž krásně

Létáme až na Sibiř! V té české je totiž krásně

Mezi nejnovější místa, kde létáme s našimi horkovzdušnými balony, patří území České Sibiře. Prolete se s námi nad pomezím středních Čech a Jihočeského kraje. Horský řetězec, zvaný Česká Sibiř, se táhne od Čeřenské hory, přes Větrov, Mezivrata na Kalvárii a Šibeník u Miličína. Právě Miličín je považovaný za centrum tohoto kraje. S drsnou krajinou pravé Sibiře nemá ta naše pranic společného. Rádi vám ji ukážeme z výšky. Na tento let si můžete zakoupit naši letenku Basic.

Co uvidíte v České Sibiři

V létě nabízí Česká Sibiř výhled na členitou krajinu bohatou na lesnaté kopce a vrcholky, z nichž nejvyšší je vrch Mezivrata v jádru České Sibiře (713 m n. m.). Na něm stojí zděná měřičská věž z roku 1939, dříve využívaná jako rozhledna. Z výšky je také vidět zatopený lom u Miličína. Ačkoliv jde o Střední Čechy, v zimě zde sněží podobně, jako v pohraničních horách, a tak je okolí kouzelně zasypané sněhem. Létání v zimě má však svá kouzla a čarodějná zima nabízí kouzelný výhled.

Chcete s námi letět balonemNapište nám a objednejte si letenku na balon.

Ukážeme vám, jaký je let balonem nad Miličínem, Sedlec-Prčicemi i Mladovožickem

Prolete se s námi nad Českem i vy

Lety balonem přinášejí opravdu nezapomenutelné zážitky. To vám potvrdí i naši spokojení pasažéři. Piloti naší společnosti mají již nalétány stovky vzdušných kilometrů a rádi vám ukážou, jak vypadají nejkrásnější místa naší země z výšky. Záleží jen na vašem výběru. Z míst odletu si zvolte takové, které je vám nejbližší, a polete s námi!


Chcete si koupit let balonem nad Miličínem i jinde? Napište nám

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek