27.05.2015 13:02

Létání balonem láká dobrodruhy v každém věku

Létání balonem láká dobrodruhy v každém věku

Lety balonem s námi jsou lákavé pro rodiny, svatební obřady, oslavy, ale i pro jednotlivce, kteří touží po dobrodružství a jedinečném zážitku z výhledu na krásy naší země. Již jsme měli tu čest vynést mnoho zájemců. Rádi bychom se s vámi také podělili o zážitek z nedávného letu v podhůří Orlických hor. Zde jsme vynesli do oblak našeho prozatím nejstaršího účastníka, kterým byl 91letý pán plný radosti ze života. Do balonu nastoupil s elánem, který ohromil našeho pilota.

Máme nejvíc balonů a přijedeme za vámi kamkoliv po České republice. Kupte si letenku na balon a polete s námi.

Polete s námi také!

Polete s námi balonem! Jak můžete vidět, létání balonem je opravdu pro každého. Naše firma vám ukáže z výšky místa po celých Čechách. Vybrat si tak můžete místo, které vás chytlo nejvíce za srdce, a ke které vám je nejblíže. Létání s námi je pouze o krásných zážitcích a výhledu na krásy naší země. Naši zkušení piloti mají balony naprosto pod kontrolou a na kontě mají nalétáno stovky hodin. Letenka na balon od PROMO-AIR vám tak přinese pouze radostné chvíle a krásný nezapomenutelný zážitek.


Chcete s námi letět balonem? Napište nám!

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • Vlasta Němcová | 08.06.2015 19:24:21 | reagovat

    Dobrý den, chci poděkovat za opravdu úžasný zážitek, který jsme měli 28.05.2015, kdy jsme absolvovali let balonem s Vaší firmou. Nejen překrásný pohled na naši nádhernou zem, ale především skládáme poklonu a skláníme se před umem a perfektní organizací-souhrou pilota a řidiče doprovodného vozidla. Letěli jsme \"pouze\" 1 hodinu (já osobně bych létala třeba celý den, tak jsem byla nadšená!!!!!!!), ale zážitek to je nezapomenutelný na celý život. Třeba si dáme repete... Všechny Vás srdečně zdraví z Líštěnce u Votic hrabě Jiří z Podolí hraběnky Vlasta a Julie z Podolí

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek