09.07.2013 09:35

Máme pro vás 2 nové letenky!

Máme pro vás 2 nové letenky!

V PROMO AIR jsme si pro vás připravili speciální nabídku letenek. Milujete Brno a chcete ho vidět zase trochu jinak? Máte jedinečnou příležitost -noční let nad Brnem. Let trvá zhruba 2 hodiny. Po tento čas uvidíte nejen osvětlené spící město, ale také si počkáme na východ slunce. Až se žhavý kotouč objeví na obzoru, budeme ho pozorovat ještě 45 minut a poté bezpečně přistaneme.

Noční let v Brně si u nás můžete koupit už za 5.500 Kč. V koši se nebudete mačkat s velkou skupinou lidí - PROMO AIR léta maximálně se 7 pasažéry.

Až na vrcholky hor v balónovém koši

Máte unikátní příležitost spatřit rakouské Alpy z výšky 5000 m.n.m.! Nenechte si ujít takovou příležitost a objednejte si let balónem v AlpáchZa skvělou cenu 6.900 Kč se proletíte nad nejkrásnějším a nejvyšším pohořím v Evropě. Nenechte si tuto příležitost proklouznout mezi prsty! 

Zaujaly vás naše nové letenky? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek