03.12.2014 15:18

Máme pro vás vánoční dárek - knihu ke každé privátní letence

Máme pro vás vánoční dárek - knihu ke každé privátní letence

A už patříte mezi nadšence do balónového létání, nebo se proletíte na palubě balónu poprvé, určitě se vám bude líbit nᚠvánoční dárek. Je jím kniha Balony a vzducholoděHistorie vzduchoplavby a létáníKniha vás provede nejzajímavějším obdobím vzduchoplavby, 18. stoletím.

Knihu dostanete ZDARMA ke každé objednané privátní letence až do vyčerpání zásob. Tak nečekejte dlouho, a se dozvíte vše o balónovém létání.

Letenka jako dárek pod stromečkem

  • Let balonem pro 2 osoby se stane nezapomenutelným zážitkem s romantickou atmosférou. Věnujte svým blízkým hodinu v oblacích, kdy budou mít soukromí a čas jen sami pro sebe. K této letence dostanete zdarma knížku.
  • Let balonem Střední Čechy - máte v rodině milovníka historie a památek? Dopřejte mu pohled například na majestátní zámek Konopiště z ptačí perspektivy. Nebo si vyberte z dalších míst odletu.

Za příznivého počasí létáme i v zimě. Pohledu na zasněženou krajinu se nic nevyrovná. Platnost letenky je 2 roky. Let balonem trvá přibližně 50 minut.

 

Chcete si objednat let balonem a získat knihu zdarma? Kontaktujte nás.

Cena letenky

Vyplněním tohoto formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek