04.03.2015 13:49

Naše balonová letka je největší! Máme 14 balonů a další budou přibývat

Naše balonová letka je největší! Máme 14 balonů a další budou přibývat

Díky přízni našich zákazníků má naše firma největší balonovou flotilu! Do naší letky patří již 14 balonů, které vás odnesou až do oblak z mnoha míst České republiky. Podíváte se tak s námi z ptačí perspektivy na své oblíbené místo či město vašeho srdce.

Při našich letech je samozřejmostí vynikající technický stav balonů i zkušený licencovaný pilot, který si ví rady ve všech situacích. Vyberte si letenku na balon a polete s námi!

Naše balonová letka je již největší v České republice. Díky našim spokojeným zákazníkům plánujeme objednávky na šití dalších balonů. Napište nám s polete s námi také!

Kde vás naše balony vynesou do oblak? 

Naše firma vám ukáže z výšky místa po celé naší zemiMezi nejoblíbenější místa odletu patří České Budějovice, Brno, Pálava, Olomouc, Ostrava, Praha či Liberec. Létáme však také často po Jižních Čechách a Vysočině. Kromě vyjmenovaných lokalit přijedeme přímo k vám. Proto se nemusíte při výběru místa omezovat a můžete si vybrat místo, které je vám nejblíže.


Máte zájem o let balonem, nebo máte jiný dotaz? Napište nám!

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • Pavel Čejka | 05.03.2015 20:38:30 | reagovat

    Zdravím. Dostal jsem Dárkový poukaz, č. letenky 4 2014 060. Využít bych ho chtěl pravděpod. v květnu nebo červnu, pro let nad Českým Rájem. Máte již termíny k rezervaci? Děkuji Pavel Čejka, Liberec

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek