18.02.2013 13:49

Naši piloti se pilně připravují i v zimě! Jak dopadl kondiční let?

Naši piloti se pilně připravují i v zimě! Jak dopadl kondiční let?

Že jsou naši piloti vždy a na vše připraveni, potvrzují fotografie z lednového kondičního letu. Mráz nemráz, povinná příprava je potřeba. Proto se naši zkušení piloti vydali pod dohledem instruktora na let nad Českými Budějovicemi. Vše proběhlo bez sebemenšího zaváhání a po dvou hodinách balon BB45Z hladce, i s posádkou, přistál na letišti Hosín. Fotky z dobrodružné výpravy si můžete prohlédnout na našem Facebooku!

Létejte v zimě i Vy!

Nejen naši piloti, ale i Vy si můžete v zimě užívat pohled na zasněženou krajinu. Věděli jste, že právě v tomto období jsou pro lety balonem ideální podmínky? Zemský povrch totiž není ohříván sluncem, nevytváří se vzestupné proudy, a proto na balon nepůsobí termika. Jednoduše řečeno - let je poklidný a vy si užíváte nádherného výhledu na pohádkovou scenérii! Dejte své drahé polovičce let balonem jako dárek a užijte si společně nezapomenutelný zážitek!

Chcete se dozvědět víc o letu balonem? Kontaktujte nás!

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek