18.02.2013 13:49

Naši piloti se pilně připravují i v zimě! Jak dopadl kondiční let?

Naši piloti se pilně připravují i v zimě! Jak dopadl kondiční let?

Že jsou naši piloti vždy a na vše připraveni, potvrzují fotografie z lednového kondičního letu. Mráz nemráz, povinná příprava je potřeba. Proto se naši zkušení piloti vydali pod dohledem instruktora na let nad Českými Budějovicemi. Vše proběhlo bez sebemenšího zaváhání a po dvou hodinách balon BB45Z hladce, i s posádkou, přistál na letišti Hosín. Fotky z dobrodružné výpravy si můžete prohlédnout na našem Facebooku!

Létejte v zimě i Vy!

Nejen naši piloti, ale i Vy si můžete v zimě užívat pohled na zasněženou krajinu. Věděli jste, že právě v tomto období jsou pro lety balonem ideální podmínky? Zemský povrch totiž není ohříván sluncem, nevytváří se vzestupné proudy, a proto na balon nepůsobí termika. Jednoduše řečeno - let je poklidný a vy si užíváte nádherného výhledu na pohádkovou scenérii! Dejte své drahé polovičce let balonem jako dárek a užijte si společně nezapomenutelný zážitek!

Chcete se dozvědět víc o letu balonem? Kontaktujte nás!

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek