27.05.2014 13:58

Nechali jsme pro vás vyrobit nový balónový koš K25

Nechali jsme pro vás vyrobit nový balónový koš K25

Věnujte sobě i svým blízkým jedinečný zážitek a prolete se s námi balónem! Vzduchoplavectví vás opravdu těší, proto jsme nechali vyrobit zbrusu nový balónový koš K25 pro 7 pasažérů a pilota. Naším hlavním cílem je, abyste si let balónem co nejvíce užili a jednou se k nám rádi vrátili, proto volíme koše pro méně pasažérů. Nikdo se nechce mačkat s cizími lidmi a nevidět ten krásný výhled na krajinu!

A čím je nový koš K25 speciální? Má navíc oddělenou příčku pro pasažéry, která vám poskytuje maximální komfort! Všechny balónové koše si necháváme vyrábět u kvalitní české firmy Balóny Kubíček. Balónový koš je schválený Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví (EASA).

Neotřelý dárek pro kamarády i prarodiče

Lety balónem jsou vhodné pro všechny věkové skupiny! A už se jedná o babičku nebo kamaráda, jistě je překvapí let balónem jako dárek. Stačí zvolit typ letenky, objednat a my vám ji doručíme ve stylové obálce až domů. Stejně tak si můžete vybrat místo odletu a letenku pro jednoho až pět pasažérů. Je na vás, zda chcete let balónem sdílet se svými blízkými, nebo jim poskytnete klid naplno si užívat pohledu z výšky.

„Děkuji za krásný zážitek, vše bylo naprosto dokonalé - počasí, pilot (Jaromír z Dolní Stropnice) i celý jeho doprovodný tým. Vřele všem doporučuji :)“

Baronka Jitka z Pasovar
                    

Chcete se s námi proletět novým balónem? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

12. 12. 2017

Netradiční výlety aneb Jak čerti létají v balónu. Podívejte se, jak se naši piloti umějí odvázat

Den, kdy absolvujete let balonem, je už sám o sobě netradiční a nezapomenutelný. My ho ale umíme ještě víc opepřit! Už jste třeba letěli balónem s čertem? My jsme si to loni krásně užili. Létáme totiž i v zimě a dokážeme se pořádně odvázat!

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek