27.05.2014 13:58

Nechali jsme pro vás vyrobit nový balónový koš K25

Nechali jsme pro vás vyrobit nový balónový koš K25

Věnujte sobě i svým blízkým jedinečný zážitek a prolete se s námi balónem! Vzduchoplavectví vás opravdu těší, proto jsme nechali vyrobit zbrusu nový balónový koš K25 pro 7 pasažérů a pilota. Naším hlavním cílem je, abyste si let balónem co nejvíce užili a jednou se k nám rádi vrátili, proto volíme koše pro méně pasažérů. Nikdo se nechce mačkat s cizími lidmi a nevidět ten krásný výhled na krajinu!

A čím je nový koš K25 speciální? Má navíc oddělenou příčku pro pasažéry, která vám poskytuje maximální komfort! Všechny balónové koše si necháváme vyrábět u kvalitní české firmy Balóny Kubíček. Balónový koš je schválený Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví (EASA).

Neotřelý dárek pro kamarády i prarodiče

Lety balónem jsou vhodné pro všechny věkové skupiny! A už se jedná o babičku nebo kamaráda, jistě je překvapí let balónem jako dárek. Stačí zvolit typ letenky, objednat a my vám ji doručíme ve stylové obálce až domů. Stejně tak si můžete vybrat místo odletu a letenku pro jednoho až pět pasažérů. Je na vás, zda chcete let balónem sdílet se svými blízkými, nebo jim poskytnete klid naplno si užívat pohledu z výšky.

„Děkuji za krásný zážitek, vše bylo naprosto dokonalé - počasí, pilot (Jaromír z Dolní Stropnice) i celý jeho doprovodný tým. Vřele všem doporučuji :)“

Baronka Jitka z Pasovar
                    

Chcete se s námi proletět novým balónem? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek