23.01.2017 10:42

Nové typy letenek se vám budou zamlouvat!

Nové typy letenek se vám budou zamlouvat!

Hned z kraje roku pro vás máme překvapení. Připravili jsme pro vás dva nové typy letenek! Naše nabídka se tak rozšiřuje pro letenku na balon ECONOMY a letenku na balon BASIC DUO. Vyberte si přesně tu, která vám vyhovuje. A už pro sebe, nebo pro vaše blízké jako dárek.

Letenka BASIC DUO

Tato letenka je pro dvě osoby, které letí společně s dalšími pasažéry. Její velkou výhodou je, že si místo odletu zvolíte kdekoliv v celé České republice! Nemusíte se proto omezovat a vyberete si z našich odletových míst své milované město nebo let nad krásným zámkem. Letenka BASIC DUO je ideální jako dárek k výročí nebo jinému životnímu jubileu pro dvojice.

Letenka ECONOMY

letenkou ECONOMY vás vyneseme do oblak v určených místech. Jde o nejlevnější letenku na vyhlídkový let balonem pro jednu osobu v naší nabídce. Za 2 990 Kč si můžete vybrat České Budějovice, Tábor, Uherské Hradiště, Brno nebo Hradec Králové. Platnost letenky jsou celé dva roky!


Chcete si objednat letenku na balon? Napište nám

Cena letenky

Vyplněním tohoto formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek