12.10.2012 11:54

Objevte kouzlo létání a dopřejte si nezapomenutelný zážitek

Objevte kouzlo létání a dopřejte si nezapomenutelný zážitek

Hledáte originální dárek pro sebe nebo své blízké, na který dlouho nezapomenete, a vryje se vám do paměti? Let balonem v každém probudí ducha dobrodruha a vzduchoplavce. Tento jedinečný zážitek je vhodný pro každého bez ohledu na věk a místo odletu si můžete zvolit sami kdekoli v rámci České republiky.

Provozováním vyhlídkových letů v horkovzdušných balonech se zabýváme řadu let a patříme mezi přední tuzemskou špičku. Naši vyškolení piloti se stovkami nalétaných hodin mají pilotování balonu v krvi. Důkazem toho jsou získané certifikáty a povolení od Úřadu pro civilní letectví.

Vychutnejte si krásy České země z vyhlídkového letu balonem. Neváhejte a objednejte si let balonem ještě dnes.

Let balonem je oblíbeným dárkem, který prodávají zážitkové agentury jako housky na krámě. Nehledejte zprostředkovatele, kterému zaplatíte peníze na víc. Objednejte si nezapomenutelný zážitek z letu balonem právě teď a tady za výrazně nižší cenu.

Chcete se proletět balonem nebo tento zážitek jej darovat svým blízkým? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

18. 10. 2017

Ohlédnutí za vydařenou letní sezónou

Léto je nenávratně pryč a my se nostalgicky ohlížíme za vydařenou letní balonovou sezónou. Neznamená to ale, že létání balonem po létě končí – ba naopak. I pohled na zasněženou krajinu je z balonu naprosto kouzelným a nezapomenutelným zážitkem.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek