13.04.2013 16:18

Podporujeme projekt ''100 startů z českých měst''

Podporujeme projekt ''100 startů z českých měst''

Protože je pro nás létání balonem láskou, neváhali jsme a zapojili se do ambiciózního programu "Sto startů z českých měst." Tato ryze nekomerční akce má za cíl přiblížit široké veřejnosti původní myšlenku balónového létání než se z něj vlivem slevových portálů a zážitkových agentur stala komerční záležitost.

100 českých a moravských měst, 100 startů z náměstí pod vedením zkušených pilotů z participujících společnosti za účasti zástupců daného města a vše dokumentované regionálním novinářem. To vše z čisté radosti za doprovodu maximální dávka emocí a to vše bez nároku na honorář.

Projekt odstartoval 8. 2. 2013 v 13:10 v Polici nad Metují.

Létáme pro radost

Na lety pod hlavičkou této akce si není možné objednat místo v koši. Přesto, pokud máte zájem poznat krásy české země z jiného úhlu, vyberte si z naší nabídky vyhlídkové lety balonem. Létáme po celé ČR a naši piloti rádi přijedou také do vašeho města a odstartují rovněž z náměstí nebo jiného místa v závislosti na vašem výběru.

Chcete se dozvědět, z jakých měst budeme v rámci projektu startovat? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek