28.11.2015 13:18

Pohádkový výhled a kouzelná jinovatka. Polete s námi i v zimě

Pohádkový výhled a kouzelná jinovatka. Polete s námi i v zimě

Mnoho našich zákazníků si klade otázku, jestli se dá horkovzdušným balonem létat i v zimních měsících. A pokud ano, co si mají vzít na sebe, v čem je létání v zimě lepší, nemají počkat do léta? Všechny tyto obavy jsou ale zbytečné. Rádi vám prozradíme, jaké je kouzlo zimního létání.

Pokud chystáte let balonem jako dárek pro vaše blízké například k Vánocům nebo k narozeninám, určitě jim uděláte radost. Ti, kteří budou nejvíce nadšení, si svůj dar ale budou chtít jistě užít co nejdříve. A my vám s klidným srdcem můžeme říct, že mohou. Létat se dá totiž celoročně a při dobrém počasí je v zimě navíc obrovská dohlednost.

Zajímá vás létání v zimě? Podívejte se na fotografie z našeho zimního letu v Českých Budějovicích.

Let balonem v zimě

Nebojte se zimy, v balonu je krásně

Ohledně teploty si taky nemusíte dělat starosti. Nahoře je totiž stejná teplota jako dole na zemi. Od hořáku je navíc ještě o pár stupňů tepleji. V zimě navíc nepůsobí termika, a pokud vítr dovolí, dá se létat po celý den a je možné plánovat i dlouhé přelety a expediční lety. Stačí na sebe vzít teplé outdoorové oblečení, nejlépe tmavší barvy, a teplou zimní obuv. Potom si už můžete užívat krásného výhledu na místo, které si sami vyberete. Létáme s vámi totiž po celé České republice v lokalitách, které jsou vašemu srdci nejblíže.

Čarodějná zima

Zimní létání má své kouzlo a rozhodně vám jej doporučujeme. V zimě z ptačí perspektivy uvidíte zasněžené kopce, třpytící se jinovatku na stromech a díky skvělé dohlednosti uvidíte do velké dálky. Podívejte se, jak probíhají naše lety, a vyberte si, které roční období je pro vás nejlepší.


Chcete s námi letět balonem? Napište nám

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • Tom | 10.11.2015 19:58:36 | reagovat

    Pisete ze osoba musi prelezt hranu kose. Jak je vysoko?

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek