28.11.2015 13:18

Pohádkový výhled a kouzelná jinovatka. Polete s námi i v zimě

Pohádkový výhled a kouzelná jinovatka. Polete s námi i v zimě

Mnoho našich zákazníků si klade otázku, jestli se dá horkovzdušným balonem létat i v zimních měsících. A pokud ano, co si mají vzít na sebe, v čem je létání v zimě lepší, nemají počkat do léta? Všechny tyto obavy jsou ale zbytečné. Rádi vám prozradíme, jaké je kouzlo zimního létání.

Pokud chystáte let balonem jako dárek pro vaše blízké například k Vánocům nebo k narozeninám, určitě jim uděláte radost. Ti, kteří budou nejvíce nadšení, si svůj dar ale budou chtít jistě užít co nejdříve. A my vám s klidným srdcem můžeme říct, že mohou. Létat se dá totiž celoročně a při dobrém počasí je v zimě navíc obrovská dohlednost.

Zajímá vás létání v zimě? Podívejte se na fotografie z našeho zimního letu v Českých Budějovicích.

Let balonem v zimě

Nebojte se zimy, v balonu je krásně

Ohledně teploty si taky nemusíte dělat starosti. Nahoře je totiž stejná teplota jako dole na zemi. Od hořáku je navíc ještě o pár stupňů tepleji. V zimě navíc nepůsobí termika, a pokud vítr dovolí, dá se létat po celý den a je možné plánovat i dlouhé přelety a expediční lety. Stačí na sebe vzít teplé outdoorové oblečení, nejlépe tmavší barvy, a teplou zimní obuv. Potom si už můžete užívat krásného výhledu na místo, které si sami vyberete. Létáme s vámi totiž po celé České republice v lokalitách, které jsou vašemu srdci nejblíže.

Čarodějná zima

Zimní létání má své kouzlo a rozhodně vám jej doporučujeme. V zimě z ptačí perspektivy uvidíte zasněžené kopce, třpytící se jinovatku na stromech a díky skvělé dohlednosti uvidíte do velké dálky. Podívejte se, jak probíhají naše lety, a vyberte si, které roční období je pro vás nejlepší.


Chcete s námi letět balonem? Napište nám

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • Tom | 10.11.2015 19:58:36 | reagovat

    Pisete ze osoba musi prelezt hranu kose. Jak je vysoko?

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek