19.03.2013 12:45

Přivítejte jaro z výšky 70 metrů nad zemí
a pokochejte se krásami Prahy

Přivítejte jaro z výšky 70 metrů nad zemí v plynovém balonu

Chcete nasát čerstvý vzduch a pocítit sílu slunečních paprsků? Vystoupejte s námi v balonu 70 metrů nad Prahu, zapomeňte na všední starosti a kochejte se překrásným výhledem. V centru Prahy nedaleko Karlova mostu máme ukotven plynový balon, který vám nabídne intenzivnější zážitek, než pohled z Petřínské rozhledny.

Bezpečná atrakce v centru Prahy

Není se čeho bát, ukotvený balon je jištěn ocelovými lany a nemůže odlétnout. Vaše bezpečnost je pro nás důležitá, proto v balonu nebudete jako na jiných atrakcích sami, ale v doprovodu vyškolené obsluhy. Navíc nᚠbalon je jediný v Praze, ve kterém si můžete sednout.

S námi poznáte Karlův most, Pražský hrad a další dominanty Prahy z výšky 70 metrů nad zemí.

Využijte této jedinečné příležitosti, jak se podívat na krásy Prahy z ptačí perspektivy a získejte možnost pořídit si úchvatné fotografie, za bílého dne i při západu slunce. Ukotvený balon je přístupný od pondělí do neděle v době od 13 hodin do setmění. Neopakovatelný zážitek nabízíme pro 2 osoby již za 1 490 Kč.

Chcete si prohlédnout Prahu z ptačí perspektivy? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek