19.03.2013 12:45

Přivítejte jaro z výšky 70 metrů nad zemí
a pokochejte se krásami Prahy

Přivítejte jaro z výšky 70 metrů nad zemí v plynovém balonu

Chcete nasát čerstvý vzduch a pocítit sílu slunečních paprsků? Vystoupejte s námi v balonu 70 metrů nad Prahu, zapomeňte na všední starosti a kochejte se překrásným výhledem. V centru Prahy nedaleko Karlova mostu máme ukotven plynový balon, který vám nabídne intenzivnější zážitek, než pohled z Petřínské rozhledny.

Bezpečná atrakce v centru Prahy

Není se čeho bát, ukotvený balon je jištěn ocelovými lany a nemůže odlétnout. Vaše bezpečnost je pro nás důležitá, proto v balonu nebudete jako na jiných atrakcích sami, ale v doprovodu vyškolené obsluhy. Navíc nᚠbalon je jediný v Praze, ve kterém si můžete sednout.

S námi poznáte Karlův most, Pražský hrad a další dominanty Prahy z výšky 70 metrů nad zemí.

Využijte této jedinečné příležitosti, jak se podívat na krásy Prahy z ptačí perspektivy a získejte možnost pořídit si úchvatné fotografie, za bílého dne i při západu slunce. Ukotvený balon je přístupný od pondělí do neděle v době od 13 hodin do setmění. Neopakovatelný zážitek nabízíme pro 2 osoby již za 1 490 Kč.

Chcete si prohlédnout Prahu z ptačí perspektivy? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek