30.11.2012 13:21

Rozšiřujeme naši letku o další balon

Rozšiřujeme naši letku o další balon

S radostí vám oznamuje, že jsme naši balonovou flotilu rozšířili o nový přírůstek. Společnost Mylan, nᚠdlouholetý partner, znovu využila jedinečné možnosti pro propagaci své značky a objednala si další reklamní balon.

Co to pro vás znamená?

Největší balon v naší letce pojme 6-7 osob a vyškoleného pilota. Působnost nového balonu bude na Moravě, kde budete mít možnost objednat si lety balonem, kochat se přírodními sceneriemi a objevovat krásy vinařského regionu české země.

Využijte jedinečné příležitosti a prolete se našim novým balonem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost pro sebe a objednejte si let balonem pro celou rodinu.

Díky své velikosti je nový balon ideální pro rodinné zážitky, teambuildingové akce, ale proletět se v něm můžete také v rámci letenky BASIC.

Chcete být první, kdo se novým balonem proletí? Rezervujte si místo!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek