30.11.2012 13:21

Rozšiřujeme naši letku o další balon

Rozšiřujeme naši letku o další balon

S radostí vám oznamuje, že jsme naši balonovou flotilu rozšířili o nový přírůstek. Společnost Mylan, nᚠdlouholetý partner, znovu využila jedinečné možnosti pro propagaci své značky a objednala si další reklamní balon.

Co to pro vás znamená?

Největší balon v naší letce pojme 6-7 osob a vyškoleného pilota. Působnost nového balonu bude na Moravě, kde budete mít možnost objednat si lety balonem, kochat se přírodními sceneriemi a objevovat krásy vinařského regionu české země.

Využijte jedinečné příležitosti a prolete se našim novým balonem. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost pro sebe a objednejte si let balonem pro celou rodinu.

Díky své velikosti je nový balon ideální pro rodinné zážitky, teambuildingové akce, ale proletět se v něm můžete také v rámci letenky BASIC.

Chcete být první, kdo se novým balonem proletí? Rezervujte si místo!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek