22.01.2014 20:39

Stále si držíme standard! Vaše bezpečí a komfort je pro nás na prvním místě

Stále si držíme standard!

Naše společnost Promo-Air s.r.o. si jako vyhlášený letecký provozovatel drží standard a poskytuje vám při každém letu maximální pohodlí. Naše koše typu K25P jsme pořídili od poctivého českého výrobce s mezinárodním renomé Kubíček balony Brno. Tyto koše splňují i ty nejpřísnější evropské normy a poskytují minimální prostor pro jednoho cestujícího 0,5 m2. Díky tomu zaručujeme jedinečný komfort nejen pro vzduchoplavce, ale také pro piloty v jejich kóji.

Sedm cestujících a dost...

Zatím nebudeme létat s "autobusy", ale zůstaneme u našeho standardu letů balonem pro maximálně 7 osob. Chceme tím pro vás zachovat absolutní soukromí.

Vyberte si letenku BASIC a získejte možnost proletět se v tom nejkomfortnějším koši. Vᚠpilot vám dokonce otevře dveře! A pokud nechcete letět přímo vy sami, dopřejte let vašim blízkým. Zakupte let balonem jako dárek!

Máte na nás otázky nebo si chcete objednat letenku? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek