22.01.2014 20:39

Stále si držíme standard! Vaše bezpečí a komfort je pro nás na prvním místě

Stále si držíme standard!

Naše společnost Promo-Air s.r.o. si jako vyhlášený letecký provozovatel drží standard a poskytuje vám při každém letu maximální pohodlí. Naše koše typu K25P jsme pořídili od poctivého českého výrobce s mezinárodním renomé Kubíček balony Brno. Tyto koše splňují i ty nejpřísnější evropské normy a poskytují minimální prostor pro jednoho cestujícího 0,5 m2. Díky tomu zaručujeme jedinečný komfort nejen pro vzduchoplavce, ale také pro piloty v jejich kóji.

Sedm cestujících a dost...

Zatím nebudeme létat s "autobusy", ale zůstaneme u našeho standardu letů balonem pro maximálně 7 osob. Chceme tím pro vás zachovat absolutní soukromí.

Vyberte si letenku BASIC a získejte možnost proletět se v tom nejkomfortnějším koši. Vᚠpilot vám dokonce otevře dveře! A pokud nechcete letět přímo vy sami, dopřejte let vašim blízkým. Zakupte let balonem jako dárek!

Máte na nás otázky nebo si chcete objednat letenku? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek