13.07.2012 07:48

Už i kardinál létá - prolete se taky!

Už i kardinál létá - prolete se taky!

Na let balonem není nikdy pozdě - i kardinál Vlk letěl poprvé v 80 letech. Chcete potěšit své rodiče, babičku nebo dědečka? Věnujte mu let balonem jako dárek. Místa odletu najdete po celé republiceZ naší nabídky letů si vybere každý

Vzrušující let pro všechny věkové kategorie

Let balonem je opravdový zážitek. Není věkem nijak omezený - radost uděláte jak dětem, tak starším lidem. Startovat můžete z krásných měst, jako je například Český Krumlov nebo Praha. Prohlédněte si známé hrady a zámky České republiky z výšky - z Karlštejna letěl i kardinál Miloslav Vlk.

Naše letenky mají platnost až 2 roky - v klidu si tedy můžete rozmyslet, jak s ní naložíte, komu ji dáte nebo kdy chcete letět. Kupte si například letenku BASIC, která je pro jednu osobu, nebo letenku PRIVAT která je pro osoby 2. Let je bezpečný - naši piloti mají mnoho let praxe a zkušeností. V ceně letenky je zahrnut i odvoz pasažéra na místo odletu. Proto neváhejte a prolete se s námi!

Objednejte si letenku ještě dnes

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek