10.12.2014 16:02

Vyneseme do oblak 79 lidí najednou!

Vyneseme do oblak 79 lidí najednou!

Jste zvědaví, jako kapacitu mají všechny naše balónové koše? Spočítali jsme, kolik celkem uvezeme lidí a vyšlo nám neuvěřitelné číslo - vznést se s námi může až 79 osob ve 14 balonech

Největší kapacitu (9 osob) mají naše dva balony Fanuc II. a KRKA II. Naopak nejméně osob (3) se vznese ve speciálním balónu Budvar, který létá po celé ČR. Chcete se i vy podívat na svou rodnou hroudu z výšky? Neváhejte si objednat letenku.

Jak si objednat let balónem u PROMO-AIR?

  • Vyberte si z naší nabídky letenek. Chcete letět sami v balonu s ostatními pasažéry? Pak je pro vás vhodná letenka BASIC. Můžete si ale vybrat letenku až pro 5 osob a letět tak s partou přátel. Tabulku volných letů pro let pro 1 osobu si prohlédněte zde.
  • Let balonem můžete také darovat a udělat tak svým blízkým opravdovou radost. Let balonem jako dárek překvapí i pod vánočním stromečkem.
  • Při objednávce konkrétního letu nezapomeňte uvést číslo vaší letenky, email a telefonický kontakt.Jedině tak vás budeme moci informovat o případných změnách.

Objednejte si let balonem u PROMO-AIR.

Cena letenky

Vyplněním tohoto formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

Tisknout


RSS

Novinky

12. 12. 2017

Netradiční výlety aneb Jak čerti létají v balónu. Podívejte se, jak se naši piloti umějí odvázat

Den, kdy absolvujete let balonem, je už sám o sobě netradiční a nezapomenutelný. My ho ale umíme ještě víc opepřit! Už jste třeba letěli balónem s čertem? My jsme si to loni krásně užili. Létáme totiž i v zimě a dokážeme se pořádně odvázat!

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek