01.03.2013 11:50

Zasáhl nás ŠÍP a ani to nebolelo!

Zasáhl nás ŠÍP a ani to nebolelo!

O zážitcích, které získáte během letu balonem, si mohli přečíst čtenáři Šípu PLUS. Působivá reportហvypovídá o adrenalinovém přistání, ale i o okouzlujícím pohledu na krajinu z ptačí perspektivy. A co víc, během letu se můžete stát šlechticem!

Raz, dva, tři a letíme!

Pokud chcete vidět svět z výšky, stejně jako novinář Lukáš, není lepší cesty než letu balonem. Samotnému vzletu však předchází důkladné přípravy, jako je například měření směru větru heliovým balonkem nebo roztahování obrovské balonové plachty. Jakmile je vše potřebné hotovo, připevní se koš, zapnou hořáky a vzlétáme!

Krajina se stále zmenšuje a zmenšuje. "Balon je pro nás plující rozhlednou. Skvostný je zejména pohled na golfové hřiště, které zahalují sluneční paprsky.", popisuje redaktor. Pohodová atmosféra a krásné přírodní scenérie se opravdu vryjí do paměti. Přesvědčte se o tom v naší fotogalerii.

Přistání na boku

Přistání je vždycky tak trochu adrenalin. Pilot vybere správné místo a balon se začíná přibližovat k zemi. Převrátí se na bok a ještě chvíli se sune po zemi. To je však normální. Po přistání čeká všechny, kteří letěli poprvé, pasování do šlechtického rodu. My jsme tentokrát přistáli ve Stašově, proto se novinář může právem nazývat hrabě Lukᚠze Stašova!

Chcete si i vy užít tento nezapomenutelný zážitek? Podívejte se do naší nabídky letů a vyberte si z letenek pro různý počet osob. Naši piloti se na vás těší!

Zažijte to i vy! Zarezervujte si let balonem

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

22. 05. 2019

Nové termíny

 Právě jsme pro Vás připravili nové termíny v těchto lokalitách: Brno, Bouzov, Pálava, Frýdek-Místek, Telč, Jihlava, další termíny připravujeme a budeme Vás informovat.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek