28.08.2015 13:13

Zpříjemněte dětem začátek školního roku a polete s námi balonem

Zpříjemněte dětem začátek školního roku a polete s námi balonem

Udělejte dětem radost a vezměte je na oslavu nového školního roku na let balonem. Rodině na míru šitá letenka Family se vám vyplatí, a tak můžete i s dětmi zažít nezapomenutelné chvíle. Vyberte si jakoukoliv lokalitu z našich odletových míst a domluvte se s rodinou, co by se vám nejvíce líbilo. Nádherné jsou lety nad Českým Krumlovem, Českým rájem, Karlštejnem i nad dalšími místy naší země. 

Vyneseme vás na místo, které vám je nejbližší, napište nám a polete s námi!

Zpříjemněte dětem začátek školního roku letenkou Family

Family – tak trochu jiná letenka

Na letenku Family s námi mohou letět 4 pasažéři – 2 dospělí a 2 děti ve věku 7-15 let a minimální výšky 120 cm. Její cena se vám oproti ceně letu pro 4 osoby více vyplatí, a navíc budete v koši jen vy a vaše rodina s naším pilotem. Jsme si jisti, že vám let s námi přinese rodinné chvíle plné pohody a rozzářená očka vašich dětí.

Polee s námi beze strachu!

Někteří zájemci o let balonem někdy projevují obavy z velké výšky i z neznámého zážitku. Tyto pocity však rychle zmizí a nahradí je příjemný pocit z dobrodružství. Uvidíte, že s námi budete v naprostém bezpečí. Létání s námi není o strachu, ale o krásném výhledu na vaše oblíbené krásné místo naší země. Létání je pokaždé dobrodružství s nečekanými zážitky, naši piloti však mají balony plně pod kontrolou a na svém kontě mají stovky nalétaných hodin.


Napište nám a polete s námi balonem

Příspěvky diskuse

Tisknout


RSS

Novinky

23. 01. 2018

Jak probíhá let balonem

Nedovedete si představit, jak probíhá let balonem? Podívejte se na naše video. Uvidíte na něm start, přistání i slavnostní křest, který je po letu balonem už tradicí.

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2019, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek