O nás

Společnost Promo-air, s.r.o. vám nabízí prožití jedinečných zážitků. Provozujeme širokou flotilu horkovzdušných balonů, které vás dostanou bezpečně do oblak i zpátky na zem. Vyhlídkové lety nabízíme po celé České republice. Nebojte se vyzkoušet let horkovzdušným balonem a zažijte tak neopakovatelný zážitek, který vám zůstane v paměti po zbytek života.

Vyhlídkové lety poskytujeme, jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Let balonem můžete dokonce dárkovým poukazem věnovat vaším přátelům nebo obchodním partnerům. Garantujeme vám naprosto bezpečný let, jelikož všechny naše horkovzdušné balony jsou v prvotřídním stavu.

Pokud vás zaujala nabídka balonového létání a chcete si vyzkoušet tento nezapomenutelný zážitek, objednejte si letenky ještě dnes. Odměnou vám budou nejkrásnější výhledy na naši krásnou vlast. Pro více informací, nás kontaktujte pomocí níže přiloženého formuláře

Chcete zažít vyhlídkový let balonem? Ozvěte se nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na nᚠe-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Garance profesionálního letu za nejnižší cenu

Našli jste někde levnější lety balonem? Kontaktujte násCenu snížíme tak, aby byla opravdu nejnižší.

RSS

Novinky

12. 12. 2017

Netradiční výlety aneb Jak čerti létají v balónu. Podívejte se, jak se naši piloti umějí odvázat

Den, kdy absolvujete let balonem, je už sám o sobě netradiční a nezapomenutelný. My ho ale umíme ještě víc opepřit! Už jste třeba letěli balónem s čertem? My jsme si to loni krásně užili. Létáme totiž i v zimě a dokážeme se pořádně odvázat!

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek