Vyhlídkové lety balonem v celé ČR

Prožít vyhlídkový let balonem je snem mnoha lidí. Provozujeme vyhlídkové lety balonem v lokalitách jako je Praha a její okolí, Konopiště, Brno, Ostrava, Plzeň, Jižní Čechy - České Budějovice a další, tedy kdekoli v ČR. Navrhněte si sami vaše oblíbené místo, pokusíme se Vám ho splnit. Společnost Promo-air s.r.o. již několik let naplňuje desítky pasažérů tímto nevšedním zážitkem.

Když zvolíte nás, ať už jako jednotlivec, nebo privátní skupina, vždy poletíte v novém balónu (v současnosti nejstarší balón je z roku 2008 a má nalétáno pouhých 80 hodin) a proplujete vzduchem spolu s pilotem s platnou licencí. Bezpečnost a kvalita letu balónem jsou u nás na prvním místě, všechny naše balóny procházejí pravidelnou prohlídkou, nehledě na důkladnou kontrolu před samotným letem. Pojištění proti škodám na majetku a zdraví je samozřejmostí. Neváhejte si objednat privátní let balonem u nás, všechny ceny jsou vč. DPH a dopravy.

Tisknout


Garance profesionálního letu za nejnižší cenu

Našli jste někde levnější lety balonem? Kontaktujte násCenu snížíme tak, aby byla opravdu nejnižší.

RSS

Novinky

12. 12. 2017

Netradiční výlety aneb Jak čerti létají v balónu. Podívejte se, jak se naši piloti umějí odvázat

Den, kdy absolvujete let balonem, je už sám o sobě netradiční a nezapomenutelný. My ho ale umíme ještě víc opepřit! Už jste třeba letěli balónem s čertem? My jsme si to loni krásně užili. Létáme totiž i v zimě a dokážeme se pořádně odvázat!

Archiv novinek

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

© 2017, PROMO - AIR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek